Wielosztuki z Żabki

# 28 sierpnia 2018

Żabka Cafe oferuje bogaty asortyment pysznych ciepłych posiłków i gorących napojów. Każdy klient może zamówić zestaw składający się z chrupiącej zapiekanki, hot-doga, czy tortilli z kurczakiem. Zestaw ten dodatkowo można uzupełnić o przepyszne latte, espresso, cappuccino lub herbatę.

Żabka - wielosztuki

Zakupy w Żabce są o wiele korzystniejsze, gdy klienci kupować będą produkty promocyjne, zrealizują kupony rabatowe i skorzystają z rewelacyjnych ofert, jakimi są wielosztuki. Dzięki temu, możliwa jest bardzo duża oszczędność na zakupach. Promocja wielosztuk polega na kupowaniu kilku sztuk tego samego produktu objętego ofertą. W tym celu dobrze jest przeglądać gazetki reklamowe w celu wypatrywaniu najkorzystniejszych ofert.

Żabka wielosztuki - piwo

Na stronie żabka.pl możliwe jest wyszukiwanie bieżących promocji. W przypadku, gdy klientowi potrzebne są zakupy na wieczór lub poczęstunek dla przyjaciół, Żabka przewidziała specjalną ofertę na takie produkty jak piwo, chipsy, słodycze czy zimne napoje. Dzięki niej, niewielkim kosztem, możliwe jest zorganizowanie fantastycznej, dużej imprezy. Ponadto możesz sprawdzić w somersby konkurs

Ideą polityki cenowej sieci Żabka jest takie organizowanie sprzedaży, by każdy klient mógł nabyć najwyższej jakości produkty w najbardziej optymalnych cenach. Zyskują Ci klienci, którzy robią największe zakupy: dzięki korzystaniu z oferty wielosztuk możliwa jest oszczędność sięgająca nawet czterdziestu procent ceny wyjściowej!

Potencjał sprzedażowy Żabki jest efektem bardzo dużej ilości placówek sieci, wynoszący ponad trzy tysiące punktów. Dzięki tak bogatemu zapleczu sklep może organizować fantastyczne promocje, dzięki którym klienci mogą robić zakupy w najkorzystniejszych cenach.

Aktualnie, w sklepach Freshmarket oraz Żabka, znaleźć można więcej niż siedemset produktów objętych promocją na wielosztuki. Są to takie produkty jak np. kababosy exclusive firmy Tarczyński, które można nabyć w cenie dziesięciu złotych za dwa opakowania. Chipsy Crunchips X-CUT można kupić za sześć złotych za dwie paczki, podobnie jak soki Cappy. O aktualnych ofertach sieci można dowiedzieć się z telewizyjnych reklam, w radiu, a także na stronach internetowych i w sklepach. Produkty objęte promocją są odpowiednio oznaczone na półkach sklepowych.

Sieć Żabka i Freshmarket to sieć, na którą składa się ponad trzy tysiące sklepów zatrudniających blisko piętnaście tysięcy pracowników. Firma ciągle się powiększa, planując w ciągu najbliższych pięciu lat otworzyć następne dwa tysiące placówek. Ekspansja ta sprawia, że ponad osiem milionów Polaków ma ze swojego domu do sklepów Żabka i Freshmarket mniej niż trzysta metrów odległości.

TZobacz

Tesco

29 maja 2018