Auchan to odpowiedzialna marka

# 16 kwietnia 2018

Auchan to odpowiedzialna marka i widać to na wszystkich płaszczyznach działalności. Przede wszystkim, dba o dobro swoich pracowników poprzez umożliwianie im rozwoju. Auchan nie zapomina także o klientach i o partnerach biznesowych. Środowisko naturalne to również istotny element dla przedsiębiorstwa i zadbano o to poprzez strategię zrównoważonego rozwoju.

Troska o pracowników

Nowa oferta w Jula - Zobacz teraz !!!!

Wszyscy pracownicy mają możliwość rozwoju, ponieważ jest to ważny aspekt w działalności firmy. Przejawia się to m. in. przez możliwość włączenia się w życie przedsiębiorstwa, ale nie wykluczone jest też zostanie współwłaścicielem. Istnieje program Akcjonariatu Pracowniczego Valauchan, który otwarty jest na wszystkich pracowników. Niezaprzeczalną zaletą firmy Auchan jest właśnie możliwość rozwoju.

Klienci są ważni

Auchan posiada swe obiekty na obszarze całego kraju, a jednym z najpopularniejszych punktów jest Auchan Częstochowa. Wyjście na przeciw oczekiwaniom klientów jest celem firmy i traktowane jest jako istotna wartość. Elementami wspomagającymi to są przede wszystkim poszerzanie dostępnego asortymentu, wprowadzanie nowych artykułów oraz troska o niskie ceny. Ponadto, dostępnych jest wiele ofert promocyjnych, które znajdują się w gazetce Auchan. Przykładowo, przed rozpoczynającym się rokiem szkolnym, warto zainteresować się artykułami szkolnymi. Szeroki wachlarz artykułów i profesjonalna obsługa także przynosi korzyści, co widać po liczebności klientów. Dbając o klientów promocje Auchan to prawie codzienna zwyczajność.

Szeroka oferta produktowa

Wybierając wśród wielkiej ilości produktów, zakupy stają się automatycznie łatwiejsze. Auchan oferuje aż kilkadziesiąt tysięcy różnych artykułów, wśród których znaleźć można także produkty sygnowane logiem przedsiębiorstwa w liczbie ponad 400 oraz marki własnej, której jest ponad 600 w ofercie. Marka własna jest bardzo popularna wśród klientów, ponieważ mają odpowiednią jakość, a ponadto niską cenę. Nie mniejszą popularnością cieszy się też Bazarek Luz, w którym jest możliwość kupienia orzechów, bakalii, cukierków i innych produktów na wagę.

 

TZobacz

Tesco

29 maja 2018

Delikatesy Centrum

21 marca 2018

Drogerie Natura

8 stycznia 2018